Akcesoria GSM –jakie akcesoria do smartfona opłaca się mieć pod ręką
Akcesoria GSM –jakie akcesoria do smartfona opłaca się mieć pod ręką

Akcesoria GSM –jakie akcesoria do smartfona opłaca się mieć pod ręką

 

W tym artykule podpowiemy Ci, co warto, co należy a co po prostu musisz mieć na wyposażeniu swojego telefonu!

 

Smartfony są nieodłącznym elementem naszego życia. Telefony już dawno przestały być jedynie urządzeniem służącym do kontaktu z najbliższymi. Dzisiaj żyć bez telefonu to jak żyć bez ręki – potrzebujemy go w każdym aspekcie naszego codziennego funkcjonowania : robimy nim zdjęcia, śledzimy najnowsze informacje, spędzamy czas na przeglądaniu social mediów. W 2022 roku warto jednak rozważyć zakup pewnych akcesoriów, które z pewnością sprawią, że Twoje korzystanie ze smartfona wejdzie na wyższy poziom.

Słuchawki bezprzewodowe

Absolutna podstawa, jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie Twojego s. Powszechne i bardzo popularne, dostępne na rynku, produkowane przez wszystkie szanujące się firmy ze sprzętem telekomunikacyjnym. Dzięki nim bez problemu odsłuchasz w miejscu publicznym filmu na Youtubie, porozmawiasz ze znajomy. Ze słuchawkami bezprzewodowymi (które zresztą najczęściej łączą się z Twoim telefonem za pomocą technologii Bluetooth) w każdej chwili będziesz w stanie posłuchać swojej ulubionej piosenki, np. stojąc w supermarkecie lub ćwicząc na siłowni.

 

Powerbank

Pewnie nie raz potrzebowałeś użyć swojego telefonu w ważnej sytuacji, ale jego bateria była już na wyczerpaniu, co skutecznie uniemożliwiło Tobie skorzystanie z niego. Zapomnij o takich momentach dzięki przenośnemu magazynowi energii zwanemu powerbank. W każdej chwili możesz podłączyć do niego swojego smartfona za pomocą zwykłego kabla od ładowarki lub wspomóc zapasową energią znajomego, którego telefon właśnie pada!

Transmiter samochodowy

W Twoim radiu samochodowym nie ma portu USB, a Ty chciałbyś posłuchać idealnego kawałka na trasie? Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu, jakim jest transmiter samochodowy, bez problemu prześlesz dźwięk ze smartfona do radia – to Ty wybierasz, czego masz słuchać. Co więcej, dobry transmiter może służyć również jako ładowarka samochodowa – wystarczy, że posiada porty USB oraz wbudowany układ ładowania, tak jak ten  proponowany przez nas transmiter marki Borofone.

Ładowarka samochodowa

Jeśli jesteś w podróży i czas Ci się dłuży, z pewnością korzystasz ze swojego telefonu. Niestety, wcześniej czy później pojawi się widmo rozładowania urządzenia. Naprzeciw temu problemowi wychodzą ładowarki samochodowe – niewielkie gadżety umożliwiające ładowanie smartfona  (lub każdego innego urządzenia ładowanego kablem USB) bezpośrednio w samochodzie. Ładowarkę taką  najczęściej wystarczy umieścić w zapalniczce samochodowej. To wystarczy, by cieszyć się możliwością naładowania swojego telefonu.

Ładowarka Quick Charge

Być może zdarzyły Ci się już momenty, w których nie miałeś za dużo czasu na naładowanie swojego smartfona. Śpieszyłeś się, nie mogłeś poczekać. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest zakupienie ładowarki Quick Charge (znanej również jako Fast Charge), która, dzięki możliwości przesyłania napięcia zmiennego prądu elektrycznego dostarczanego do telefonu w czasie ładowania, pozwala na zauważalnie szybsze naładowanie smartfona niż za pomocą zwyczajnej ładowarki. Niestety, korzystając długofalowo z tego rozwiązania należy liczyć się z tym, że żywotność baterii w naszym telefonie może się przez to nieznacznie zmniejszyć.

Etui

Dobry telefon powinien posiadać dobre etui. Warto podkreślić swoją indywidualność za pomocą dobranego do nas case na telefon. Co więcej, etui to dla naszego smartfona „druga skóra”, a co za tym idzie, również warstwa ochronna. Bliżej przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu w tym artykule.

Szkło hartowane

Nie ma gorszej rzeczy, niż popękany i niezdatny do użytku wyświetlacz telefonu. Smartfon może upaść Ci dosłownie wszędzie, niezależnie od Ciebie, złośliwość rzeczy martwych. Niestety, tak delikatne urządzenie w momencie upadku na twardą powierzchnie może zostać bezpowrotnie uszkodzony. Wybór jest naprawdę szeroki, a głębiej rozważyliśmy ten wieloaspektowy problem w tym artykule.

Podsumowanie

Bez wymienionych akcesoriów : słuchawek, ładowarek czy powerbanka możliwe jest korzystanie ze smartfona, ale na pewno nie jest tak wygodne. Z pewnością opisane przez nas akcesoria sprawią, że po prostu używanie telefonu stanie się prostsze i przyjemniejsze.

Jeśli interesują Cię inne produkty bądź szukasz oryginalnych akcesoriów, sprawdź naszą ofertę tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl